Oke, mijn dag begon eigenlijk niet zo goed. Mijn vriend vertrok vandaag voor 10 dagen naar het buitenland voor zijn werk. Normaal zijn de rollen omgedraaid, dan ben ik veel op reis voor wedstrijden en trainingskampen en hij is juist thuis. Dus de eerste keer dat ik een langere periode alleen thuis ben. Ondanks dat heb ik een super fijne dag gehad! Dat kan toch niet anders met dit schitterende weer!
Hierbij mijn Dankbaarheidslijstje:
– ‘S ochtends heb ik samen gezellig met mijn vriend zitten ontbijten! Wat is dat een mooi begin van je dag.
– Ook heb ik vier uur getraind, wat voor mij weer een overwinning is. Echt bizar, iedere stap die ik maak met het trainen voelt als een overwinning. Voelt echt goed! Maar hoe zal dat weer voelen als ik dan weer eens echt win?
– Mijn trainingsrit heb ik samen met een leuke groep gemaakt. Met gezellige mensen die ik al lang niet meer had gesproken. Natuurlijk onderweg een koffiestop gemaakt. Dat hoort toch ook gewoon bij het trainen 😉
– Na de training heb ik een wielerwedstrijd op televisie gekeken. Normaal heb ik de rust niet in mijn kont, maar merk dat het toch wel lekker is om gewoon even niets te doen!
– Gezellig koffie gedronken met mijn nichtje! Super om weer bij te kletsen.
– ‘S avonds ben ik naar een afscheidsfeestje van een vriendinnetje geweest. Zij gaat een lange reis maken. Wat ben ik trots op haar dat zij deze keuze heeft gemaakt! Wauw, dat is echt cool!
– Ow ja, ik ben super dankbaar voor mijn nieuwe Specialized fiets. Hij rijdt zo goed! Wauw, ik ga er gewoon veel harder door! (Hoezo is dat mentaal….)
Kortom, weer een mooie dag. Jammer dat mijn vriend is vertrokken op reis, maar ondanks dat heb ik genoten van het mooie weer en de lieve mensen die ik om mij heen heb.
Waar zijn jullie vandaag dankbaar voor geweest?
Feel Bioteaful!
Lees meer over de Happy Challenge:
- Happy Challenge #1: Mijn waarden
- Happy Challenge #2: Mijn droom
- Happy Challenge #4: Wat wil ik veranderen?
- Happy Challenge #5: JUST DO IT!
- Happy Challenge #6: Positieve Gewoontes
VOLG DEZE BLOG VIA BLOGLOVIN | TWITTER | INSTAGRAM | GOOGLE+| FACEBOOK
- patronen doorbreken met familie opstellingen - 23 oktober 2023
- patronen doorbreken met familie opstellingen - 20 oktober 2021
- Intelligent bewegen – Interview met fabio d’agata - 2 maart 2021
Ik ben dankbaar voor het feit dat ik vandaag 20 km heb gefietst zonder pijn in mijn rug. En dan heb ik het over gewoon fietsen op een stadsfiets, ik zou niet eens weten hoe een racefiets werkt 😉 En ik ben nog dankbaarder dat de lente nu al is begonnen en dat ik heerlijk in de zon artikelen heb geschreven, daar ben ik dankbaar voor!
Wat een mooi dankbaarheiddlijstje! Fijn dat je kan fietsen zonder pijn. Hoe heerlijk is het om met dit weer gewoon lekker te bijen! Enjoy
Wat een mooi dankbaarheiddlijstje! Fijn dat je kan fietsen zonder pijn. Hoe heerlijk is het om met dit weer gewoon lekker te biken! Enjoy
Oeh mooi fietsje! En wat weer een heerlijk lijstje! Ik ga morgen weer mijn fietsje op, eens kijken wat ik er van bak.